Veckoauktion den 7 juni 2004

  • Sortera efter

  • 6338 Byrå
    Såld: 300 kr

    Såldes den 7 juni 2004
  • 8209 Byrå
    Sengustaviansk stil, L.69 D.36 H.94
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 7 juni 2004
  • 1331 Byrå
    tidigt 1900-tal, Mahogny, l.106D.52H.90
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 7 juni 2004
  • 1306 Matta
    orientalisk, Indotäbriz 295x400
    Såld: 3.800 kr

    Såldes den 7 juni 2004
  • 1443 Matta
    orientalisk, Iran, 180x160
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 7 juni 2004
  • 7103 Matta
    orientalisk, Kerman, c:a 300x500 (slitage)
    Såld: 2.100 kr

    Såldes den 7 juni 2004
  • 1252 Matta
    orientalisk, Old Kerman, 90x150
    Såld: 400 kr

    Såldes den 7 juni 2004
  • 8006 Matta
    orientalisk, Old serabend, 160x108
    Såld: 200 kr

    Såldes den 7 juni 2004
  • 7105 Matta
    orientalisk, Semi-antik Kerman, 210x310 (slitage)
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 7 juni 2004